TR
TL
Ara
Booking.com
Haritada Ara
Booking.com
Haberler
Anket
Gökçeeada'da Hangisini Yapmayı Tercih Edersiniz?
Bize Katılın
Adınız
E-Posta
Telefon
Şifre
Gönder

E-Posta
Şifre
Giriş
Gokceadaliyiz.com, Gökçeada’nın, turizm ve ekonomik kalkınmada öncelikli ilçelerin başında geldiği vurgusunu yapan ve Ada’da sektörel faaliyet gösteren kişi ve kuruluşları hedef kitle ile buluşturmak amacı taşıyan bir internet portalıdır.

Portalımızın hedefi; ürün, hizmet, üretim yöntemleri ve sistemleri alanındaki farklılıkları, yenilikleri Gökçeada ile ilgilenen hobi sahipleri ve profesyonellere aktarmak ve tüm bu sektörlere hitap edebilen bir yayıncılık ekseni oluşturmaktır. Gökçeada’nın nesnel görüntüsü ile  ilişkili her kesimin bilgisini ve görgüsünü okuruna kesintisiz ulaştırmaktır.

İçerik
Gokceadaliyiz.com, turizm sektöründe faaliyet gösteren adanın seçkin otel ve pansiyonları cafe bar ve restoranları,eğlence merkezleri,hediyelik eşya satıcıları, Ada ekonomisini oluşturan zeytinyağı, şarap üreticileri, organik tarım ürünleri üretici ve satıcıları, süt ve süt ürünleri üretici ve satıcıları,benzeri sektörlerde faaliyet gösteren firmaları, Gökçeada'da gerçekleşen kültürel ve sanatsal etkinlikleri, sportif faaliyetleri bu alanlarda ilgili olan ziyaretçi kitleyle buluştur.

Turizm İçeriği
Gökçeada’da konaklamak isteyen ziyaretçiler için bir rehber niteliği taşıyacak olan sitede; tarzı ile dikkat çeken, küçük, sıradışı, butik ve aile işletmeleri birbirinden güzel otelleri bu sitede bulabilecekler.

Web sitesi içeriğinde tesislerin çevresinde ziyaret edilebilecek kültürel, tarihi ve doğal güzelliklerden yörenin mitolojik dokusuna, tesiste sunulan hizmetlerden kötü bir sürpriz ile karşılaşmamak için özel ipuçlarına kadar pek çok detay yer alıyor.

Bu çalışma ile hedeflenen kaliteli ziyaretçi kitlesine hitap ediliyor.

Sektörel İçerik
Gökçeada’nın adaya özel  zeytinyağı, şarap, bal, reçel, baharat, süt ve süt ürünleri, organik ürünlerin üretici ve satıcıları, yöresel lezzetler sunan mekanları, alışveriş merkezleri, kısacası akla gelen her türlü ihtiyaçların cevapları da burada en detaylı biçimde yer alıyor.

Sosyal İçerik
Gökçeada'ya gelindiğinde nerede kalınır? Nerede ne yenir-içilir? Nereler  gezilir? Neler alınır? Neler yapılır? Tüm bu soruların cevaplarını derlendi ve toparlandı. Ada’da bulunan resmi kurum ve kuruluşların iletişim bilgileri, adadan güncel haberler, etkinlikler, festival, bayram duyuruları, adanın tarihi ve doğal güzellikleri bu bölümlerde yer alıyor.

Haber İçerik
Gökçeadanın yerel gazete yazarları ve seçkin kişilerinin oluşturduğu bu bölümde ada ile ilgili haberler röportajlar duyurular yayınlanıyor.

Neden Bize Katılmalısınız?
Gokceadaliyiz.com'da 15 günlük periyod ile 250 bin kişi ve kuruma E-bülten yoluyla gönderim yapılıyor. Gönderilen hedef kitle (mimarlar, içmimarlar, mühendisler, doktorlar, avukatlar, otel satın alma müdürleri, Türkiye’de yaşayan yerleşik yabancılar, turistler, seyahat alışkanlığı olanlar, şirketlerin pazarlama departmanları, otomobili ile seyahat edenler, internette alışveriş yapma alışkanlığı olan kitle, alternatif tatil arayışı içerisinde olanlar, her yıl tatile çıkmayı alışkanlık haline getirmiş yazar/şairler, üst düzey yöneticiler, banka ve şirket çalışanları, holding yönetim personeli vb.) oluşuyor.

www.gokceadaliyiz.com Web Sitesinin Avantajları;
● Doğru hedef kitleye ciddi bir kanal ile ürün ve/veya hizmetlerini ulaştırmak.
● Aynı sektörde faaliyet gösteren diğer firmalardan farklı hem ticari hem de imaj olarak avantajlı hissetmek.
● İş ve çalışma portföyüne çok farklı kesimlerden kurum ve kişi eklemek.
● Uzun vadeli şirket hedeflerine ulaşmak için de doğru bir kanalda sektör profesyonelleri ile işbirliği yapabilme avantajına ulaşmak.

www.gokceadaliyiz.com sitesinde yayınlanacak reklamınız aracılığıyla; hedef kitleniz reklam sayfanıza tıklayacak ve web sitenize direkt kurulacak olan link bağlantısı sayesinde firmanıza ve ürünlerinize doğrudan ulaşabileceklerdir.