TR
Booking.com
Booking.com
Booking.com Booking.com
Haberler
Anket
Gökçeeada'da Hangisini Yapmayı Tercih Edersiniz?
Hakkımızda
Merhabalar,

Gökçeada'lılar, İmbros'lular,
Adalı hissedenler, hissetmek isteyenler hoş geldiniz!

Bizler son yıllarda her fırsatta Gökçeada'daydık.Gökçeada'yı karış karış gezerken her sokağına her insanına hayran olduk.Güzel mekanlarda sevgili dostlarla enfes ege mutfağından muhteşem sofralar kurduk.Kimi zaman sirtaki yaptık coştuk, kimi zaman rüzgarın ve doğanın sesini dinleyip güneşin doğuşunu batışını izledik.Doğa gezilerimizi yaparken çeşmelerinden kana kana su içtik.Kimi küçük çocukların peşine takılıp köy gezileri yaptık kekik topladık.Kimi bir keçinin ardına takılıp nefis peynirler yapan bir adalıyla kamelya altında sohbet ederken saatin nasıl geçtiğini anlamadık.Kimi zaman durdu kimi biz , tatilimiz yada işimiz bitince şehre döndük ama hep aklımız , kalbimiz Gökçeada'da kaldı. Gökçeada için en iyi bildiğimiz işi yapmaya karar verdik  Başta belediye başkanımız Sayın Yücel Atalay ve ekibi  olmak üzere bizi tanıyan tüm dostlarımızla Gökçeada'yı her yönüyle tanıtmak için fikir alışverişi yaptık desteklerini aldık.Gökçeada'nın hem  iç sesi hemde dış sesi olmak için bu siteyi kurduk.

Türkiye'nin en batı ucunda güneşin batışının izlendiği son noktada olmak ada kültürünü yaşamak isteyenler size rehberlik etmek için buradayız... Gökçeada'ya geldiğinizde nerede kalırsınız ? nerede yer içersiniz ? nereleri  gezersiniz? neler alabilirsiniz ? neler yapabilirsiniz? tüm bu soruların cevaplarını sizler için derledik toparladık.

Adanın seçkin otellerinden restaurantlarından, kafelerinden, alışveriş mekanlarından, adaya özel ;  zeytinyağı, şarap, turşu, reçel, baharat, organik ürünlerin  üretici ve satıcılarından, yöresel lezzetler sunan mekanlarından kısacası aklınıza gelen her konunun cevaplarını burada bulacaksınız.

Gökçeadalı olmak yada olmamak ! İşte tüm mesele bu...