Ad Soyad
E-posta

Hesabınızı etkinleştirmek için geçerli bir e-posta adresi girmeniz gerekmektedir.
Aktivasyon Mesajınız en kısa sürede gönderilecektir. Lütfen mesajı görememeniz durumunda Spam/Gereksiz E-postalar bölümünü kontrol ediniz.

TR
TL
Haritada Ara
Yazarlar
Haberler
Anket
Gökçeeada'da Hangisini Yapmayı Tercih Edersiniz?
Merhabalar
gökçeadalıçakır
Merhabalar

Her zaman saygı ve sevgilerle başlamak istiyorum satırlarıma bu güzel adadan, Ege’nin İncisi Gökçeada’mızdan  sizlere, siz değerli misafirlerimize. Ben de bir zamanlar sizler gibi şehirlerde yaşayan,zamanla yaşadığı şehre ayak uyduramayan,içimle dışımın kavgalarının aralarında sıkışarak kalan……ve sonra bir derin çizgi ile geldiğim bu güne başlangıç yapan birisiyim.

 

Bu gün bana burada, bu sayfalarda yazma imkanı sunan dostlarıma, bu siteyi kuran değerli insanlara huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum.

       

Devamlı olmasa da, olamasa da bu sayfalardan sizlere, bazen derinlerdeki benden, bazen yemek meze, salata tarifleriyle, bazen de duygularımın mısralara dizelenmesiyle seslenmeye çalışacağım. Bir de reçellerimden bahsedeceğim sizlere. Umarım sizleri sıkmam.

       

Sizler de yaşadığınız şehirlerde, şehirlerin o kirlenmişliğinde, yorulmuşluğunda sıkıldığınız da, bu siteye yazabilir, gücümün yettiğince de sizlere cevap verebilirim.

        

Hani çok sıkıldığınızda da sizleri de adamıza beklerim. Bir başka güzel bizim adamız, bir başka anlamlı. Antalya, Bodrum, Çeşme gibi değiliz ama, doğalız. Her kese, her keseye cevap verebilecek tesislerimiz var adamızda. Bunu bu siteyi incelediğinizde sizde bana hak vereceksiniz zaten. Artık eskisi gibi zor da değil adamıza gelmek. Yeni bir gemimiz var, rahat, konforlu ve üstelik eski senelere göre de son derece ekonomik. Yakın zamanda da deniz otobüsümüz devreye girecek. Yaz aylarının deniz tatili güzelliğinin dışında Adamızda; sonbahar, kış ve ilk bahar mevsimlerinde de tatil imkanı var. Tabi ki yaz ayları gibi kalabalık değil ama, sakin, huzurlu bir tatil isteyenler için de bulunmaz kaftandır bizim adamız.

 

Tabi; bunları yazmak yetmiyor, yaşamak gerekiyor yaşamda.

Ve bir aşk oluyor, bir kez yaşandıktan sonra Gökçeada. biliyorsunuz, aşksız yaşanmıyor.

       

Yine sizlerin huzurlarında, bu siteyi kuran değerli dostlarıma, Adamızın tanıtımında büyük katkı sağlayacak bu siteyi hizmete sokmalarından dolayı başta şahsım ve Gökçeadalılar adına teşekkür ederim.

 

Yazımın başında belirttiğim gibi; Her zaman saygı ve sevgilerle Gökçeadamızdan sizlere.

 

Gökçeadalıçakır

 


6366 kere görüntülendi.